Kdo jsme

Jsme mladá začínající firma tvořící pod značkou Chic Mama a přicházíme s novým produktem pro aktivní maminky na mateřské dovolené. Jednoduchost, praktičnost a kvalitní zpracování jsou hlavními kritérii naší práce.  Prioritou je pro nás nejen design, ale především kvalita použitých materiálů.  Pečlivě vybíráme materiály, ze kterých je naše zboží vyráběno. Šijeme z kvalitních bavlněných látek a z bio materiálů, které jsou specifické svojí vysokou kvalitou, hebkostí a jsou velmi příjemné na dotek.

Co nabízíme

Ideální produkt pro aktivní maminky - kojící zástěru.  Ideální pomocník pro kojící  maminky na cestách, který vám přináší pocit soukromí, bezpečí a pohodlí. I když chcete svému děťátku dopřát to nejlepší … kojení, neznamená to, že musíte zůstat doma. Přinášíme vám řešení v podobě kojící zástěry BAMBINO, která vám díky své komfortní velikosti zajistí tolik potřebné intimní prostředí k úspěšnému nakojení vašeho miminka, tak abyste se oba cítili příjemně a pohodlně na rodinných výletech, na procházkách, v kavárně  nebo při posezení s přáteli.

Věříme, že maminkám v nejhezčí etapě mateřství, v období kojení, naše výrobky v dnešní uspěchané době usnadní a zpříjemní život.

Ing. Lenka Šmiková

IČ: 75560909

 

e- mail: info@kojici-zastera.cz

             

tel.: 721 211 428

WEB: www.kojici-zastera.cz

 

Kontaktní adresa:

Huť 27

468 26 Pěnčín

Na Vaše dotazy rádi odpovíme. Neváhejte nás kontaktovat :)

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.